תנועת הנוער של האיחוד החקלאי (ע"ר)

צוות תנועת הנוער

מחלקה

שם

שם משפחה

תפקיד

מס´ פלאפון

אי-מייל

 

משרד

רון

זלדמן

מזכ"ל

050-7991047

mazkal@ihudnik.co.il

יניב

עינת

גזבר

 054-4256000

account@ihudnik.co.il

נעמה

חן-גיל

מנהלת משרד

050-7460175 

youth@ihudnik.co.il

אורנה

משולם

מנהלת חשבונות

0545203183

orna@iuhdnik.co.il

אגף חינוך

אופיר

זכרין

מנהל אגף חינוך

054-2570374 

education@ihudnik.co.il

אדיר

אסולין

רכז מפעלים

052-637-3616

mifalim@ihudnik.co.il

מיקי

רמון

רכז מפעלים

050-237-7004

fixit@ihudnik.co.il

גאות

בן עמי

רכזת הדרכה

054-473-7857

hadracha@ihudnik.co.il

שחר

טפיארו

רכזת הדרכה

054-6618873

P_hadracha@ihudnik.co.il

 

 

 

 

 

מחלקת הגשמה

נטע

סיזל

רכזת המחלקה

050-5525567 

hagshama@ihudnik.co.il

מעיין

פורטנוי

רכזת שנת השירות

 054-2327367

garin@ihudnik.co.il

מיקה

ורדי

רכזת גרעין אחים

 054-7708091

 גיל

קמה

רכז י"ב

ib@ihudnik.co.il

נווה

אחיעם

מדריכת קומונת קלחים, גילת ומדריכת גרעין נור

528194200

mkklahim@ihudnik.co.il

מאיה

בן-יהודה

רכזת אזור תמר, מדריכת קומונות ככר-סדום וצור יצחק

546398830

mkkakas@ihudnik.co.il

עפרי

סיזל

מדריכת קומונת כפר האורנים ומדריכת גרעין נח"ל 28

054-4284601

mkoranim@ihudnik.co.il

רן

דויטש

מדריך קומונת תלמ"ז וכפר הריף

523599982

mktalmaz@ihudnik.co.il

הילה

נחום

מדריכת קומונת מגדל העמק

054-6534124

mkmigdal@ihudnik.co.il

אבנר

ימין 

מדריך קומונת יעד

 054-7895949

 mkyaad@ihudnik.co.il

בר

לוי

מדריך קומונת מתן

507155197

mkmatan@ihudnik.co.il

נועה

דובב

מדריכת גרעין מצפן

053-2869606

mgmatzpen@ihudnik.co.il

מחלקת סניפים

אביבה

בן-ארי

רכזת המחלקה

 050-7773962

rakazim@ihudnik.co.il

דוד

מזרחי

רכז אזור מרכז דרומי

050-7890565 

rakaz_ezor@ihudnik.co.il

שירה

בן-ציון

רכזת אזור צפון ומדריכת קומונת צורית

052-3331425

tzafon@ihudnik.co.il

ספיר

נחשון

רכזת איזור דרום השרון+ צרכים מיוחדים

054-5309265 

rd.sharon@ihudnik.co.il

שני

זלדמן

רכזת אזור מרכז צפוני, רכזת תחומים ותיקים וקיימות

052-8098439

ezor.mt@ihudnik.co.il

בניית אתרים Blacknet.co.il